OPINIE

Niezwykle cieszy mnie każde miłe słowo, które od Was usłyszę. Wasze pozytywne opinie są dla mnie paliwem do dalszej pracy i niezwykłą motywacją, aby dalej się rozwijać.

Poniżej zamieszczam kilka przykładowych komentarzy, przesłanych przez osoby, którym towarzyszyłem z aparatem.

Klaudia i Marek fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Wybraliśmy Arka jako fotografa w dniu naszego ślubu i była to dobra decyzja. Uchwycone zostały wszystkie najważniejsze dla nas momenty i nie tylko. Sesja plenerowa przeszła nasze oczekiwania, bez jakiegokolwiek stresu podczas pozowania, mimo brzydkiej pogody i deszczu zdjęcia są wspaniałe. Album ślubny został skomponowany idealnie. Współpracę z Arkiem bedziemy wspominać zawsze bardzo miło. Wszystkim którzy szukają profesjonalnego fotografa i chcą mieć przepiękne zdjęcia gorąco polecamy, nie będziecie żałować :)"

Alexandra i Kajetan fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Z całego serca polecam Arek Wójcik Fotografia pod każdym względem: zaczynając od profesjonalisty fotografa poprzez każdy ważny dla nas moment uchwycony przez Arka w tak niezauważalny dla nas sposób na weselu, w trakcie ceremonii, po efekt końcowy w postaci super zdjęć, na które nie musieliśmy długo czekać. :) No i oczywiście super plener, zdjęcia z którego są naprawdę niesamowite! Arku, dziękujemy! :))"

Natalia fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Arek towarzyszył nam w dniu naszego ślubu i dzięki niemu mamy przepiękną pamiątkę na całe życie :) Zdjęcia są niesamowite. A rkowi udało się uchwycić wiele wyjątkowych momentów. Na pewno jeszcze do Ciebie wrócimy, a do tego czasu każdemu będziemy Ciebie polecać :) Ogromnie dziękujemy!"

Ola i Jacek fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Dziękujemy za przepiękne zdjęcia ! Współpraca, kontakt podczas wesela bardzo dobry. Serdecznie polecamy Arka! Arek jest profesjonalny, sympatyczny i pięknie fotografuje. Dokonaliśmy najlepszego wyboru. Polecamy z całego serca! Dziękujemy!"

Ola i Krzysiek fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Zdjęcia ślubne i plenerowe są przepiękne. To wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dla nas dnia. Wszystkim tym, którzy oczekują profesjonalnych zdjęć i obsługi na najwyższym poziomie – polecamy Arka! :-)"

Karina i Adam fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Arek towarzyszył nam w najpiękniejszym dniu naszego życia - w dniu ślubu <3 Jesteśmy bardzo wdzięczni przede wszystkim za cudowne zdjęcia, ale również za 1) fajne i indywidualne podejście 2) wysłuchanie naszych życzeń 3) szybką realizację, zdjęcia dostaliśmy błyskawicznie 4) dostosowanie spotkania przed ślubem do naszych mocno napiętych grafików 5) życzliwość, cierpliwość 6) wszystko, o czy zapomniałam, a za co powinnam podziękować :) Dziękujemy jeszcze raz i polecamy! Karina i Adam :)"

Kamila i Sebastian fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie

"Dziękujemy za przepiękne zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, za genialny kolaż na którym bardzo nam zależało ;D Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo Arek umiał spełnić nasze oczekiwania. Sesja wyszła cudownie, romantycznie, tajemniczo i niebanalnie;) Praca z Arkiem była przyjemnością, umiał nas "oswoić" z aparatem a jego profesjonalizm i niezwykła naturalność pozwoliły nam czuć sie swobodnie, w tak nietypowej dla nas sytuacji;) Cieszymy się już na myśl o kolejnych spotkaniach!"

Marta i Piotrek fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Atmosfera podczas sesji - wymarzona
Zdjęcia - rewelacja
Kontakt z fotografem - super
Jednym słowem - polecamy każdemu"

Kamila i Artur fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Arek to prawdziwy artysta ! Zdjęcia z naszego ślubu i chrzcin córeczki są piękne i niepowtarzalne. Cała rodzina jest zachwycona. Na pewno przy kolejnej okazji skorzystamy ponownie z jego usług. Polecamy, bo warto :)"

Ania fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Sesja z Arkiem była najlepszą wygraną w życiu ever! Tryska profesjonalizmem, jest niezwykle otwarty, przez co 'stres' to tylko taki wyraz w słowniku. Zdjęcia - majstersztyk. Nie jestem urodzoną modelka, ale Arek potrafi tak wyszukać ten odpowiedni moment, że poczucie własnej wartości podnosi się o milion stopni!
P.S. I ma przemiłą żonę!
P.S.2. Polecam!"

Monika i Kuba fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Mimo braku słonecznej pogody, zdjęcia są bardzo dobrej jakości i odpowiednio oświetlone. Atmosfera w czasie zdjęć wspaniała, śmiesznie i zabawnie, zero stresu:) Co najważniejsze pierwsze efekty pracy otrzymaliśmy już na drugi dzień, a całość do 2 tygodni, więc Arek pracuje profesjonalnie i błyskawicznie :)"

Renata i Grzegorz fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Właśnie obejrzeliśmy zdjęcia otrzymane od Arka z naszej ceremonii ślubnej i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że są niesamowite. Jego fotografie kryją w sobie żywe emocje, momenty radości, a jednocześnie pełen profesjonalizm i pomysłowość. Sam Arek był jak "duch" i oglądając zdjęcia zastanawiałam się "kiedy i jak On to zrobił?". Dziękujemy Ci Arku za tak cudowny prezent. I jestem przekonana, że jeszcze nie raz będziemy razem współpracować."

Karolina sesje ślubne kielce opinie, fotograf ślubny Kielce opinie, fotografia ślubna biała podlaska opinie

"Dziękuję za super zdjęcia i pamiątkę z wieczoru panieńskiego. Wyjątkowo dziewczyny, bo jak to dziewczyny :) nie marudziły oglądając siebie więc pełen sukces. Zdjęcie grupowe, na którym wyglądam jak anioł w tle z "poświatą boskości" to moje ulubione. Jest świetne! Dziękuję i gratuluję talentu!"

Ania i Jarek fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Szczerze polecamy Arka jako fotografa ważnych życiowych chwil. Dla nas uwiecznił ceremonię ślubną, a także przeprowadził ślubną sesję plenerową, z której efektów jesteśmy bardzo zadowoleni. Ustalanie szczegółów i z Arkiem jest łatwe i przyjemne, a sesja była wręcz przezabawna. Z pewnością zwrócimy się do niego z kolejnymi projektami:)"

Justyna i Michał sesje ślubne kielce opinie, fotograf ślubny Kielce opinie, fotografia ślubna biała podlaska opinie

"Arek wykonał dla nas sesję plenerową po ślubie. Jesteśmy zachwyceni efektami - zdjęcia są bardzo ładne, żywe i naturalne. Podczas sesji atmosfera była swobodna, Arek sugerował ciekawe pozycje i kompozycje zdjęć, a jednocześnie mogliśmy zaproponować własne pomysły. Szczerze polecamy!"

Sylwia i Łukasz fotograf ślubny swiętokrzyskie opinie, zdjęcia ślubne biała podlaska opinie

"Dziękujemy za sesję narzeczeńską oraz wyjątkowe zdjęcia! Zdjęcia oddają emocje, które nam towarzyszyły:)"

strzałka do góry