• zdjęcia ślubne Kielce cena
  • sesja narzeczeńska fotograf Biała Podlaska
  • sesje narzeczeńskie cena Kielce
  • fotograf ślubny Kielce
  • fotograf ślubny świętokrzyskie cena

Arek Wójcik Fotografia

Kilka słów o mnie...


Cześć! Nazywam się Arek i jest mi niezmiernie miło, że odwiedzasz moją stronę. Jestem pasjonatem fotografii - za aparatem już od ponad 10 lat. Uwielbiam fotografię streetową (miejską) i reportażową. Od niedawna odkrywam prawdziwą miłość do fotografii analogowej. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym, Photoshop nie ma przede mną tajemnic. Gram na gitarze, biegam, czytam. Uwielbiam czerwone wino, jazz i stare zdjęcia :)fotografia slubna biala podlaska

fotograf biala podlaska cennikReportaż

Moimi zdjęciami staram się przede wszystkim opowiadać historie. Reportaż jest dla mnie formą bliższego poznania Was, opowiedzenia czegoś o Waszej relacji, miłości, kontaktach z przyjaciółmi i rodziną.

fotograf biala podlaska, fotograf slubny kielce cenaStyl

Wzoruję się na klasyce fotografii portretowej i modowej, czerpię inspirację od najlepszych fotografów z Polski (z niektórymi z nich miałem okazję współpracować) i ze świata. Moja dewiza to: zdjęcie powinno być ponadczasowe - ma być piękne dziś, jutro i... za 100 lat!

fotograf biala podlaska cennikDoświadczenie

Fotografia to dla mnie przede wszystkim emocje, ale liczy się także warsztat. Studia w Akademii Fotografii (Warszawa), rozmaite kursy, warszaty i szkolenia z najlepszymi fotografami w kraju, to doświadczenia, które mnie ukształtowały.

fotografia slubna biala podlaska

Sprzęt

Sprzęt, na którym pracuję to urządzenia z górnej półki. Aparaty, obiektywy i oświetlenie to również mój zasób, w który stale inwestuję. Wszystko po to, aby jakość moich zdjęć stale się poprawiała!

fotograf biala podlaska Oferta

Zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, portrety, sesje plenerowe, zdjęcia korporacyjne oraz rodzinne-szerokie spektrum możliwości! Skontaktuj się ze mną i pozwól mi zapisać w niebanalny sposób najpiękniejsze momenty z Twojego życia. Zatrzymuję w kadrze łzy szczęścia, gesty pełne miłości oraz prawdziwy uśmiech, po to, abyście mogli wciąż wracać do tych wspomnień lub za każdym razem odkrywać je na nowo.

strzałka do góry