KIM JESTEM

Cześć!
Nazywam się Arek i jest mi niezmiernie miło, że odwiedzasz moją stronę. Pracuję od kilku lat jako fotograf i specjalizuję się głównie w fotografii ślubnej. Uwielbiam fotografię streetową (miejską) i reportażową. Od niedawna odkrywam prawdziwą miłość do fotografii analogowej.

Moimi kadrami staram się przede wszystkim opowiadać historie. Reportaż jest dla mnie formą bliższego poznania Was, opowiedzenia czegoś o Waszej relacji, miłości, kontaktach z przyjaciółmi i rodziną.

fotografia slubna warszawa
Wzoruję się na klasyce fotografii portretowej i modowej, czerpię inspirację od najlepszych fotografów z Polski (z niektórymi z nich miałem okazję współpracować) i ze świata. Moja dewiza to: zdjęcie powinno być ponadczasowe - ma być piękne dziś, jutro i... za 100 lat!

Jestem absolwentem Akademii Fotografii w Warszawie i właśnie to doświadczenie rozwinęło mnie najbardziej. Miałem okazję spojrzeć na pracę topowych fotografów z Polski i ukształtować się artystycznie u ich boku.

To chyba tyle o mnie. Wolę słuchać, a jeszcze bardziej pracować nad kompozycją zdjęcią. Chętnie spotkam się i posłucham tego, co Wy powiecie mi o sobie ;)

strzałka do góry